+420 605 830 155 info@tribyt.cz
slid9
slid8
slid2
slid4
previous arrow
next arrow

Naše jedinečné

Nemovitosti

Naše originální

Služby

Naše skvělé

Financování

PRONÁJEM

 

BYT 2+KK REZIDENCE KORUNNÍ

PRODEJ

 

DŮM NA BŘEVNOVĚ

Víme, že realitních kanceláří jsou na trhu stovky, ale víme, že to chceme dělat trochu jinak. Jsme prozákaznicky orientování a důkaz klademe krom perfektního servisu na poskytování doplňkových služeb.
Chceme, abyste se s námi vždy cítili JAKO DOMA!

Pro realitní kancelář TriByt pracují pouze certifikovaní makléři ARK ČR.

TriByt poskytuje moderní realitní služby a garantuje férové jednání a podmínky.  Jeho činnost se řídí etickým kodexem ARK ČR.

TriByt reality poskytuje širokou škálu doplňkových služeb – správu nemovitostí, stěhování na klíč, vyklízení, home staging, zastoupení na úřadech, advokátní úschovu, zajištění financování atp.

Právní ustanovení TriByt reality

Informace pro spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.

Povinnost identifikace: Realitní kancelář Tribyt, provozovaná spol. Snowmen Development, a.s.,  je dle zákona č. 253/2008 Sb., o opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, v platném znění, povinnou osobou a jako takové mají povinnost provést identifikaci klienta a identifikační údaje po zákonem stanovenou dobu uchovat.

Co pro vás můžeme udělat?

12 + 3 =

TriByt +420 605 830 155

info@tribyt.cz